- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
1
Nie wiem czy zauważyliście, ale jest taka spora grupa ludzi, która ma myślenie na zasadzie "lepiej się miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować".
Piszę w kontekście Haalanda, ale nie tylko. Czasem mam wrażenie, że ci ludzie najchętniej założyliby, że Barcelona spadnie do drugiej ligi, a Real ściągnie 5 nowych galacticos. Wtedy zawsze znajdzie się jakieś miłe zaskoczenie.
Przez te wszystkie lata czytania tych plotek transferowych można już trochę ogarnąć, który dziennikarz jest rzetelny, a który gada głupoty i w ogóle nauczyć się jak działa rynek transferowy. Tymczasem dalej można spotkać ludzi, którzy wierzą, że skoro El Chiringuito podało, że Haaland kupił dom w Hiszpanii (nawet nie w Madrycie, tylko w Hiszpanii XD), to znaczy, ze transfer do Realu kwestią tygodni.
Ten transfer będzie bardzo ciężki do przeprowadzenia, ale Raiola z ojcem Haalanda nie przylecieli do Barcelony podziwiać pięknego południowego słońca. Trzeba ze spokojem obserwować wydarzenia i zobaczymy co przyniesie przyszłość.
3
@Bartek22 mam podobne odczucia. Wszystkie plotki na temat kupowania domów, uczenia się języka i otoczenia piłkarza wyrzucam do kosza. Ale takie info że jego agent z ojcem przylecieli i spotkali się z Laportą jest już coś warte. Sam nie wierzę że do nas trafi, myślę że jednak wybierze Man City.
0
@Jakchcesz Gorzej jak Real Madryt.
0
@Pawel13sz mi się wydaje że Real to bardziej w stronę Mbappe będzie startował.