- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
4
https://x.com/HagridFCB/status/1377708489460617217
1
@Dembouz1899 Jeśli wybór jest tylko między nami i Realem to raczej sprawa jest oczywista. Szczególnie dodając do tego dobre relacje Raioli z Laportą itd. Tylko martwi mnie ta potężna pensja już na starcie...
0
@Dembouz1899 jeśli wg Hagrida to bardzo wiarygodne źródło to moja teoria z kolejnością przyjazdów Raioli się sprawdzi Anglia przecież bliżej z Niemiec niż Hiszpania
0
@LuisSalvano No wybór oczywisty. 700 baniek długu vs ustatkowany Madryt.
0
@LUPR Ustatkowany Madryt hahahahahaaha. Ten sam Madryt, który również obniżył pensje piłkarzom. Ten sam, który nie żałuje kasy od lat na następcę Ronaldo. Ten sam, który płaci dużo niższe pensje swoim piłkarzom niż Barca. Ten sam, który również ma wielki dług. Nieźle, nieźle.
0
@LuisSalvano ten sam który ma dług długoterminowy, wliczony w zysk ze stadionu (zarabiają na tym i tak ponad 120). W porównaniu do naszej sytuacji ekonomicznej jest to niebo a ziemia. Nie ma La rambli chyba bardziej nieobiektywnego kibica:) pogódź się że u nas rządził baran i konsekwencje tego będą się ciągnąć latami. Krótkoterminowych długów nie mają albo mają takie pokryte przez zyski jak nie spłacony przez inter hakimi.
Dług długoterminowy który paradoksalnie hajs im dodaje a nie zabiera vs 700 do oddania w tym roku to jest ustatkowany Madryt. Wracając do tematu Barcelony bo chyba to jest ważne a nie dług realu. Na haalanda nie ma szans i jak nikt ci tego nie przemówi to zrobi to okienko. Liczę na transfer jakiejs dobrej 9tki jak depay lub Aguero. Ponadto im więcej darmowych piłkarzy do rotacji tym lepiej. Oprócz wijnalduma bo na jego pensje nas nie stać.(ale 190+30 rocznie na Haalanda już tak xd)
0
@LUPR Ale ja nigdzie nie napisałem, że na pewno trafi do nas. Mówię tylko, że jeśli wybór jest tylko między Barcą a Realem, to moim zdaniem przyjdzie do Barcy.
Real wypłaca dużo niższe pensje niż Barca i myślę, że taki Haaland dostałby u nich mniej niż u nas przeciętny Griezmann.
0
@LuisSalvano to jeśli u nas tak fatalnie zarządzano pensjami to chyba jednak nie dobrze. Czy ty próbujesz powiedzieć że wysoka pensja gryzonia to atut? I tak mamy przekroczony limit płac a griezmann się nigdzie nie wybiera. Więc pensje działają na naszą niekorzyść. Nie stać na wysoką pensje a real mu da ile będzie chciał. "Jak wybór pomiędzy Realem i nami to raczej oczywisty" " nigdzie nie napisałem że na pewno idzie do nas" :)
0
@LUPR "Raczej oczywisty" nie jest równoznaczny z "na 100%" ;)
Nie traktuję pensji Griezmanna jako atutu. Jednak porównaj sobie pensje ich gwiazd i zasłużonych zawodników do naszych piłkarzy.
0
@LuisSalvano świadczy to o mądrym zarządzaniu finansami i głupocie bartomeu. Nikt mu nie kazał dawać tak chorendalnych pensji i z mniejszymi też mogliby grać. Real nie dawał za dużo to ma budżet na inne. Poza tym umowny się, to ile dostają jacyś piłkarze nie będzie miało większego znaczenia w kontekście jego przeprowadzki.