- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
0
Władimir Władimirowicz PUTIN na spotkaniu ze "SKAŁĄ" naszej demokracji!!!
https://zapodaj.net/1ea84b181c27e.jpg.html
0
@MaxiLopez_84 W Polsce nie ma gorszego oskarżenia niż bycie przyjacielem Putina. Zarówno PO jak i PiS się tym wzajemnie obrzucają. Ale problem z relacjami z Rosją dalej jest ten sam.
3
@barcelonaLM Tylko coś o pozwach przeciwko Tomaszowi Piątkowi za książki o związkach Macierewicza i Morawieckiego z Rosją dziwna cisza...
1
@barcelonaLM Na ten moment to do bycia przyjaciółmi Putina bliżej PIS-owi niż PO
0
@barcelonaLM Zależy kto rządzi. Wtedy switcheroo. I do niedawna oskarżający o sojusz z Putinem zaczyna śpiewkę o zdrowych relacjach ze wschodnim sąsiadem.
0
@Kgorecki2500 "(...) Nasi SĄSIEDZI są
również od tego, abyśmy robili z nimi wspólne interesy"Brzmi jak marionetka Putina
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wielka-inwestycja-w-gdanskim-Lotosie-zakonczona-n46686.html
1
@MaxiLopez_84 dla tego napisałem ,,na ten moment" ;) Prawda jest taka że z Rosją powinniśmy zachowywać przyzwoite relacje, a nie iść na wojnę, ale absolutnie nie robić poważnych interesów.