- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Już dzisiaj na Rambli będziemy mogli zapewne przeczytać o plamach na wizerunku naszego wielkiego Polaka Karola Wojtyły. Kto czeka?
Dyskusja na pewno pojawi się na samej górze gorących dyskusji więc niczego nie przegapicie.
1
@kamiVeB naszego wielkiego Polaka RODAKA zapomniałeś dodać
4
@kamiVeB jaki wielki ? :D Finanse Watykanu zostawił w złym stanie,pedofilia kryta wszędzie gdzie się tylko dało i on dostał tytuł świetego...kpina jak cały ten Watykan mafia cholerna
0
@Mixtape no shit Sherlock!
0
@Mixtape spokojnie, spokojnie zostaw to dla kolegi. Wszystko będzie uwzględione i dokładnie ukazane.
3
@kamiVeB napisałem to bo jak słyszę chwalenie na każdym kroku tego papieża polskiego to mnie szlak trafia.Z reszta jak ktoś ma dzieci to nie będzie szanował człowieka który krył ludzi którzy gwałcili dzieci
1
@Mixtape Rozumiem. Będzie można się dzisiaj wykazać. Dyskusja pojawi się w ciągu najbliższych 24 godzin.
0
@Mixtape Nie jestem wierzący, ale gdzie są jakieś dowody na to, że do JP II docierały informacje o pedofilii?
Nawet w ostatnim filmie o Dziwiszu, wypowiadał się dziennikarz (chyba amerykański), który zajmuje się tym tematem i stwierdził, że prawdopodobnie od chwili początku choroby JP II, to wszystkim praktycznie kierował Dziwisz, a do Wojtyły mało co informacji dochodziło.
Druga sprawa, to według mnie żaden człowiek nie powinien być obwołany świętym, niezależnie co dobrego by zrobił.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 Nie Norbi proszę litości... Do czasu choroby był już papieżem 35lat. Włączyli pedofilię dopiero jak zachorował?
0
@Bykunn A skąd masz pewność, że o tym wiedział? W tamtych czasach nie było internetu, żeby nagłaśniać sprawę. Być może nawet do samego Watykanu ten temat nie docierał, bo wtedy każdy bał się zgłosić taką sprawę.
0
@Bykunn To można porównać do wiedzy Króla z zamierzchłych czasów, który o sytuacji w kraju dowiadywał się tylko od doradców, a w rzeczywistości mogło być różnie od tego co mu mówili.
0
@norbi77 Błagam Cię :D To nie było średniowiecze tylko końcówka XX wieku... Czytałeś "Cesarza" Kapuścińskiego? Tam jest doskonale opisany ten mechanizm. Władca absolutny (a takim jest papież) wie o wszystkim, o niektórych rzeczach po prostu nie chce pamiętać. Nikt mi nie powie że tu w magiczny sposób było inaczej. Zepsucie w kościele idzie od góry, to tylko na dole można dopatrzeć się przebłysków człowieczeństwa, nie ma takiej opcji żeby Karol Wojtyła był magicznie poza tym łańcuchem
1
@Bykunn Może masz rację, może nie, ale póki co, to te oskarżenia są domysłami. Jestem taką osobą, że dopiero fakty mogą mnie przekonać.
Nie jeste wierzący, brzydzę się kościołem i mam nadzieję, że wszystko legnie w gruzach.
Poza tym można to porównać do wielkiej firmy. Czy jej prezes wie co się dzieje na hali produkcyjnej, jeśli nikt go o tym nie poinformuje?