La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

konto usunięte

5

Powoli rozpoczyna się decydującą część sezonu ligowego, także jak widzicie top 4 w pięciu najsilniejszych ligach na koniec sezonu, sugerując się tabelą, formą, terminarzem? I najlepiej, żeby propozycje były na zasadzie tego, jak czujecie, że będzie, a nie tak, jak byście chcieli, żeby było. Ja to widzę tak:

Premier League:
1. Manchester City 2. Manchester United 3. Chelsea 4. Leicester

La Liga:
1. Barcelona 2. Real Madryt 3. Atletico Madryt 4. Sevilla

Serie A;
1. Inter 2. Juventus 3. AC Milan 4. Napoli

Bundesliga:
1. Bayern 2. RB Lipsk 3. Wolfsburg 4. Dortmund

Ligue 1:
1. PSG 2. Lille 3. Monaco 4. Lyon

Najtrudniej wytypować mistrza w lidze hiszpańskiej, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że Atletico spuchnie i zostanie wyprzedzone przez nas i Królewskich. Najmniej pewny jestem właśnie La Ligi, chociaż forma, gra, wyniki najbardziej uśmiechają się w stronę Barcy, więc też tak stawiam.

4

@Yosemite Ramos wyleciał na miesiąc więc jeśli jakichś jawnych wałków nie będzie to potrąca punkty biali.

konto usunięte

3

@Yoshi94 No też tak uważam, ale jakoś do Atletico mam mniej zaufania, niż do Realu i myślę, że finalnie to piłkarze Cholo skończą ligę na 3 miejscu. ;D

1

@Yosemite
1. City 2. United 3. Chelsea 4. Leicester - chyba dadza rade utrzymac
1. Barcelona 2. Real 3. Atletico 4. Sevilla - wydaje mi się że mamy najlepszą formę i zespoł wreszcie oraz ustawienie optymalne, pomału ubywa tych trudnych meczów, Real jest fartowny i ciagle sie ich obawiam w lidze, a Atletico wg mnie bardzo puchnie i na koniec skończy na 3 miejscu, nie da sie wygrywac 1-0 w nieskończoność

1. Inter 2. Juve 3 Milan 4.Atalanta - Inter juz chyba tego nie wypuści, Milan jeszcze trochę straci ale utrzyma sie w LM

1. Bayern 2. Lipsk 3. Wolfsburg 4. BVB - nawet jak Lipsk wygra najblizszy mecz z Bayernem to i tak nie są tak mocni by jeszcze nie zgubic punktów do końca

1. PSG 2. Lyon 3. Lille 4. Monaco

konto usunięte

1

@Yosemite Myślę, że w LL Atleco skończy na drugim miejscu, Real ich raczej nie przeskoczy.

konto usunięte

4

@LuisSalvano Najważniejsze, żeby Barcelona była na pierwszym miejscu. :D

konto usunięte

4

@Yosemite Zgadza się. I na szczęście wszystko zmierza w tym kierunku :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?