- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
8
W dzień książek dla dzieci, warto przypomnieć maluchom, że Pan, którego dzieła czyta im mama przed snem, był biseksualny i lubił bić niemca po kasku xDD
https://x.com/magdadropek/status/1377891534016815104
0
@BorzyKrzys ,,W pustyni i w puszczy" lepsze :)
0
@BorzyKrzys i co w związku z tym?
0
@karci0 Nie widzisz? XD?
0
@BorzyKrzys Dlaczego manipulujesz i piszesz głupoty? Przeczytałem wpis i nie ma nic o "przypominaniu maluchom że xyz". W ogóle w zasadzie nic nie ma o dzieciach tam poza tym że jest dzień książek dla dzieci a Hans pisał książki dla dzieci zatem autorka postanowiła podzielić się ciekawostkami. Już tak wam psychike media zniszczyły że wszędzie doszukujecie się jednego albo drugiego.
0
@don'T.R.I.P.e Ale co manipuluje? Dodałem własny komentarz na ten temat, WŁASNY. Kapiszi?
0
@BorzyKrzys No raczej że własny xD napisałeś go. Twój przekaz to manipulacja bo sugerujesz w nim że autorka namawia do informowania dzieci o detalach życia Hansa.
0
@BorzyKrzys no dalej nie kminie co ma dzień książek dla dzieci do tego, że Andersen lubił puknąć w jajko? na Wielkanoc warto przypomnieć, że niektórzy księża lubią małych chłopców?