La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

konto usunięte

5

Dobry wieczór.
https://iv.pl/images/db93e32bdbd5b291da4980fd0af3c72a.jpg

Tu zawsze taka lipa o tej porze?

2

@MaaNDooG Witam xDD

3

@MaaNDooG bardzo fajna rasa psa.

konto usunięte

4

@MaaNDooG jednak wróciłeś ;)

konto usunięte

3

@Jakchcesz zgadza się tylko nie dla wszystkich...

konto usunięte

2

@Ghotti nie jestem bumerangiem... xD

3

@MaaNDooG Piękny pies

konto usunięte

2

@MaaNDooG troche tak tylko pod innym nickiem xd

konto usunięte

2

@Ghotti jakim innym nie rozumie... shiba to rasa psa zresztą zajebiste psy. Ja jest MaanDoog niby pies niby człowiek. Co Wy się tak uczepiliście tego psa. Fakt ja dodałem teraz foto tego psa by Was nakręcić bo co mój wpis to shiba to Ty. No nie...

konto usunięte

0

1

@MaaNDooG Zastanawia mnie po co jegomość opuszczał stronę przy okazji wywołując zamieszanie i poruszenie na LR? Skoro teraz jednak jegomość wraca. Czy stare demony i powody do opuszczenia stały się z czasem mniej ważne, czy jednaj LR jest na tyle uzależniajaca, że jesteśmy w stanie przymknąć oko, na to co Nas w niej irytuje?

konto usunięte

2

@Ghotti no szkoda chopa...

konto usunięte

2

@Stoiczkow nie znam powodów, a ty czemu teraz poruszasz ten temat?

1

@Stoiczkow A Ty czemu masz ból czterech liter i co Cię irytuje?

0

@MaaNDooG Tak z czystej ludzkiej ciekawości. Jednak skoro druga strona nie chce prowadzić rozmowy, a ma oczywiście takie prawo. Ja kulturalnie się wycofuję i jedynie pozdrawiam oraz również życzę miłego wieczoru.

0

@Lionel_Messi10 Mnie nic nie boli, chyba w przeciwieństwie do Ciebie, wnoszę po tonie wypowiedzi.

konto usunięte

3

@Stoiczkow kulturalnie to się ceni! Dziękuję i wzajemnie.

1

@Stoiczkow Ja tam easy wyluzowany, to chyba Ciebie coś martwi xD

0

@Lionel_Messi10 Absolutnie nic. Miłego wieczoru.

1

@MaaNDooG Uroczy < 3

2

@Stoiczkow gitarka i wzajemnie :)))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?