- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
27
Niech ktoś ich wyślę na Marsa bo niedługo nieroby będą żyli na lepszym poziomie aniżeli pracujący...
To jest dramat i z przerażeniem patrzę że oni w gwoli spadającego poparcia mogą coś takiego zrobić...
6
@FC1899Barca Za moment te 500 zł będzie mało warte, więc waloryzacja teoretycznie byłaby słuszna.
6
@FC1899Barca jeszcze jak czytałem to było to tłumaczone rosnącą inflacją. Tak, bo zamiast próbować tą inflację obniżyć to lepiej ją zwiększyć tylko żeby mieć większe słupki na sondażach.
1
@FC1899Barca ale prywatny zakład plus to już spoko?
8
@barcelonaLM słusznym to by była likwidacja tego programu :) ( A tak odnośnie spadku wartości świadczenia, to obecnie chyba 500+ jest warte 450+ )
2
@FC1899Barca Już się tacy zdarzają, szczególnie jeśli porównamy ich do tych, którzy najniższa krajową. Polityka państwa socjalnego wykończy nasz budżet a nie wykluczone że jeśli rząd się nie ogarnie to za kilkanaście lat wrócą czasy milionerów jak na początku lat 90
1
@KierownikLucas myślę że oni to doskonałe wiedzą tylko mało ich to obchodzi. Dodatkowo są durne plany wprowadzenia banknotu 1000 zł. Po co, w takim razie, była ta reforma monetarna ja się pytam.
4
@Kgorecki2500 Został rzekomo wprowadzony w celu zwiększenia dzietności w 2016, po 5 latach można stwierdzić że to nie działa, na pewno nie w takiej formie. Jeśli Pis chce promować poprawny wzór rodziny 2+2 czy 2+3 to niech jeszcze zadbają o to że rodzice będą wzorem dla swoich dzieci, nauczą ich że na wszystko trzeba zapracować, bo w myśl powiedzenia "czym za młodu skorupka nasiąknie tym na starość trąci" za 2 dekady okaże się że młodzi ludzie nie będą chcieli pracować oczekując że na wszystko da państwo.
0
@Kgorecki2500 najważniejsze by swoje kieszenie napchać tak by więcej sie w nich nie mieściło, ale od czego są kieszenie rodziny?
O ile rozumiem, że inflacja może mieć pozytywne skutki skłaniając ludzi do inwestycji zamiast trzymać pieniądze w skarpecie, dzięki czemu mamy większy obrót pieniądza co powoduje szybszy rozwój ale jeśli jest ona zbyt duża i z roku na rok się tylko rozkręca to nie jest to pozytywna wiadomość, bo może okazać się że w pewnym momencie nie będzie dało się jej wyhamować.
0
@barcelonaLM Wiem, co nie zmienia faktu że następne pieniądze będą topione i inflacja nadal będzie w topie europejskim ... :/
0
@FC1899Barca Zrobią jakieś kryterium wynagrodzenia, by nie wszyscy dostali 500+. Podniosą reszcie na 700+ i wieś znowu będzie się bawić. Tak o to znajdą pieniądze.