- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1685 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1685 Culés
0
Tak wyglądają kalendarze prawie na całym świecie. U większości jest 2021 rok. Trzeba coś z tym zrobić. Nie wolno mieszać religii z miarą czasu. Czas aby zaczęto się posługiwać inną formą liczenia czasu. Nie może tak być, że przed Chrystusem i po Chrystusie. To przecież skandal.
https://rodzicielskieinspiracje.pl/wp-content/uploads/2020/10/kalendarz-2021-do-druku.jpg
"Dziś prawie na całym świecie przyjęła się chrześcijańska rachuba czasu, której początek związany jest z narodzeniem Chrystusa.
Wydarzenia, które miały miejsce przed narodzeniem Chrystusa, określamy jako wydarzenia przed naszą erą (p.n.e.), a po narodzeniu Chrystusa jako naszą erę."
1
@koksik2700 kolejny lewicowy bełkot
0
@koksik2700 coś w tym złego ?
0
@Kgorecki2500 Jak to co? To przecież wciskanie religii każdemu człowiekowi niezależnie od wyznania lub jego braku. To skandaliczne.
1
@Kgorecki2500 Czepianie się datowania lat, ciekawe co następnie wymyślą ...
1
@koksik2700 Ale przy roku nie pisze się np. 2021 r. po Chrystusie tylko po prostu 2021 r. gdzie tu wciskanie religii?
0
@negreanu Wiadomo, że się nie pisze, ale każdy wie jak powstała aktualna forma liczenia czasu. Powinniśmy wymyślić nową formę liczenia czasu dla lewicy. :P
0
@smieszek Przecież ja sobie nawiązuję do wczorajszego postu w gorących. :P
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@koksik2700 A nie wiem o czym tak dyskutowali tutaj wczoraj, bo szczerze mówiąc, to coraz mniej mi się chce zaglądać tutaj. Niemniej jednak czepianie się datowania co po niektórych jest słabe dla mnie.
0
@koksik2700 hahahah ale beczka, patrzcie jaka ta lewica głupia huhuhuhu :-DDDDDD