La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

6

Mam nadzieje ze w przyszłym sezonie Laporta zrobi coś kontraktami piłkarzy. Dla mnie fakt ze Dembele czy Umtiti zarabiają więcej niż taki MATS i to o kilka dobrych milionów to jakaś abstrakcja xd O Cou co jest 3 w drabince i ma wakacje cały sezon nawet nie wspominam bo jego mam nadzieje w przyszłym sezonie już tu nie będzie. Griezmann i ponad 30 baniek to tez szczyt, mimo ze mistrz świata i przychodził jako gwiazda to przesada. To wszystko będzie sie ciągnęło latami za Barca przez Bartka. Przykład Umtitiego to przestroga dla wszyskich klubów. Gość przyszedł, zagrał sezon życia, wygrał MŚ, dostał kilkukrotna podwyżkę, obniżył loty, połamał się i tyle z niego będzie, a siano będzie pobierał takie do końca. A Pjanic ktory zarabia bodajże 13 mln, więcej niż np Ter Stegen i Roberto to dla mnie największy żart na świecie. Ale nic nowego ze do Barcy przychodzi się na emeryturę jak do Chin zarobić kaske i gadać w wywiadach jak to ci zależy na grze, a jak grasz to każdy jest lepszy od ciebie. Mam nadzieje ze Laporta postara się to jakoś ogarnąć. A niektórzy chcą jeszcze Neymara który by pewnie pensja Antka przeskoczył xD

konto usunięte

0

@Janas11224 mnie najgorzej irytuje, że jeden gracz w zespole ma nawet 16x większą pensję od innego, a jest to sport DRUŻYNOWY.

0

@Janas11224 No ale zwyczajowo najwięcej zarabiają atakujący, potem pomocnicy zwłaszcza ofensywni, potem obrońcy i dopiero bramkarze, są oczywiście wyjątki ale tak to wygląda, SR wedle niektórych źródeł zarabia więcej od Alby(nie wiem czy aktualne po cięciach) dla mnie to jest skandal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?