La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

1

Wiadomo, że Neymar już do nas nie wróci. Praktycznie nikt go nie chce, poza tym nie stać na to klubu, sam Neymar wciąż sądzi się z klubem więc wizerunkowo też nie jest nam to po drodze. Więc chyba te wszystkie bezsensowne artykuły i newsy powstają by powstawały tak samo bezsensowne posty jak mój:)

konto usunięte

0

@prokofiew Nic dziwnego, że takie rzeczy wypisujesz, skoro nawet nie czytasz tych newsów. Za rok mógłby przyjść bez żadnego problemu, bo wygasa jemu kontrakt.

0

@LuisSalvano Nie stać nas także na jego kontrakt i premię. Nawet jeśli miałby przyjść za darmo. Pozostałe argumenty bez zmian nawet w przypadku rozwiązania o którym mówisz.

konto usunięte

0

@prokofiew Możliwe, że zgodzi się obniżyć pensję. Wydaje mi się, że jest świadomy tego warunku.

0

@LuisSalvano Mi się wydaje, że świadomy tego warunku Neymar jest nadal za drogi przy obecnej kadrze.

konto usunięte

0

@prokofiew No właśnie, przy obecnej. A trochę ludzi jednak od nas odejdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?