La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1257 Culés

0

Z innej beczki.
Pytanie o Diablo 2 z racji, że wychodzi odświeżona wersja. Nie ukrywam długie godziny przy tym tytule kiedyś spędziłem. Grałem na PC, więc pytanie mam do tych co mają konsole. Zastanawiam się czy taka sama frajdę będę mieć grając na PlayStation? Jakoś średnio widzę sterowanie, jednak wydaje mi się że co myszka to myszka, ale jednak może się mylę? Jest się czym sugerować czy powinienem na padzie ogarniać tak samo bez żadnych irytacji? :)

konto usunięte

0

@Toretto dużo grałem na Xboxie w D3 sterowanie bez problemu. Kup sobie na ps i sam ocen D3 na padzie

0

@Ghotti dzięki za odpowiedź:) w takim razie chyba zaryzykuje. Jeśli chodzi o D3 przymierzałem się kilka razy, natomiast spora liczba negatywnych komentarzy mnie odstraszała, większość ludzi pisało że to już nie to samo co D2.

konto usunięte

0

@Torettonnie wciągnęła mnie żadna gra od lat jak D3 te kilka lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?