La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

9

Dzisiejszy mecz Realu i Liverpoolu wprawia mnie w lekkie zakłopotanie ponieważ odkąd pamiętam nie lubię obu ekip. Jednak chyba wyjątkowo trzeba jutro trzymać kciuki za Kloppa i jego ekipę. Oby Jurgen potrafił jutro zaskoczyć Zidane'a w Madrycie.

konto usunięte

7

@Stoiczkow jakie tam zakłopotanie, gra Real także wybór oczywisty ;d

konto usunięte

4

@Stoiczkow Nie no, Liverpool już dostał za swoje w poprzednim sezonie, więc mi styknie :D A Real niech odpadnie jak najwcześniej. Z taką grą i tak nie mają szans w LM, ale im dalej zajdą, tym więcej kasy dostaną. Z drugiej strony, jakby cudem przeszli Liverpool, to zawsze doszłyby im 2 dodatkowe mecze w sezonie.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Czy Live jest słabsze niż Chelsea? Watpie. A zatem jeśli przejdą Live to powinni przejść również drużynę z Londynu a jak wiadomo Real finałów nie przegrywa.

0

@LuisSalvano Zgoda, tyle że ja nigdy nie przepadałem za LFC. Na wyspach mam zupełnie inne sympatie klubowe jak Koguty, czy Diabły. W derbach zawsze za Evertonem.
Jednak i tak moja niechęć do Realu wygrywa, dlatego będę kibicował Anglikom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?