La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

4

Mimo VARu mam wrażenie że ostatnio o sędziowaniu w La Liga mówi się niemal tyle samo co przed jego wprowadzeniem. Sędzia wczoraj był tragiczny. W obie strony oczywiście. Dziwi mnie, że częściej nie korzystają z technologii, szczególnie w przypadku fauli z użyciem łokcia lub na granicy pola karnego.

0

@prokofiew kwestia jest tego kiedy może zostać uzyty VAR. Te kwestie z łokciem są różnie interpretowane, czasem dają żółtą, czasem czerwoną. A VAR odnośnie czerwonych kartek ma wkraczać w sytuacjach jak najbardziej klarownych, nie podlegających interpretacji w jedną czy drugą stronę.
Z jednej strony człowiek chciałby żeby był stosowany częściej, ale z drugiej strony patrząc jakby tak przy każdej takiej sytuacji sedzia miałby biec do monitora to byśmy takich przerw w meczu mieli po kilka jak nie kilkanaście. Trochę to by zaburzyło rytm i oglądanie meczu.

1

@Bobo25 Z powtórki widać że była klarowna. Wystarczy komunikat od sędziego VAR że czerwo. Nie musi sprawdzać główny, chyba że chce.

0

@prokofiew "Z powtórki widać że była klarowna"
To Twoja opinia, znajdą się tacy której jej nie podzielają i dla nich wystarczającą karą jest kartka żółta. I o to chodzi.

2

@Bobo25 Nie no pewnie specjalny łokieć na twarz to nie klarowna sytuacja... Ja bym Griezmannowi dał żółtą, bo chciał mu nosem łokieć uszkodzić jeszcze...

1

@AlexDark00 Bez przesady, Griezmann tutaj niechcący faulował. Ja bym kartki nie dał jednak.

1

@Bobo25 Co ty nie widziałeś? Prawie mu rękę urwał. Tak jak prawie Mingueza zabił Włocha.

0

@Bobo25 Przecież to był intencjonalny cios w ryj. Nie trzeba być specjalistą żeby to dostrzec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?