La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

2

Jak Real awansuje w LM i z nami osiągnie co najmniej remis to się zastanowię czy piłka nożna ma jeszcze sens.

0

@FCB24 Właśnie takie niespodzianki pokazują że ten sport ma właśnie sens. Gdyby zawsze wygrywali faworyci nie byłoby emocji.

konto usunięte

1

@FCB24 Its wery prawdopodobne.

0

@Bobo25 Akurat to Real jest faworytem z LFC a z nami nie ma czegoś takiego jak faworyt po wczorajszym meczu.

1

@Coutinho007 Czy ja wiem czy faworyt. Dla mnie to takie 50/50

0

@Bobo25 Z nami to 50/50 z Liverpoolem to jest raczej Real faworytem bo LFC jest ostatnio w słabej formie

0

@Coutinho007 3:0 z Arsenalem? Poza tym Real z eksperymentalną obroną. Wiem że Liverpool też tam ma problemy ale oni już od dłuższego czasu i zdążyli się do tego "przyzwyczaić" w sensie zgrać w obronie. W Realu to będzie jedna wielka improwizacja. Sane i Salah na skrzydłach im tam mogą sporo namieszać.

0

@Bobo25 No ta w Liverpoolu to też nie jest ostoja spokoju.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?