La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

2

"Wiecie dlaczego Toni Kroos zawsze gra w tym samym modelu butów?

- Wielu pomyśli, że to dziwne, ale to dla mnie ważne, żeby widzieć białe buty, gdy patrzę w dół. Może to kwestia psychologiczna, w każdym razie bez nich nie czuję się dobrze - przyznaje sam zawodnik.

Niemiec od kilku lat używa trzech par tych samych adidasów. Po każdym spotkaniu sam je czyści."

[Sportowememy.pl]

0

@adambądkowski93 Ostatnio Gazda się podniecał tymi jego białymi butami w czasie meczu :D

1

@adambądkowski93 ja kiedyś lubiłem grać w biało czerwonych adidasach, takich jak Messi miał kiedyś.

1

@pawello10 miałem turfy :D

0

@adambądkowski93 Też uwielbiam białe buty. I na co dzień i na boisku zawsze takie miałem.

1

@PatrychoO O tak, w tych butach miałem moją zyciową formę. To były czasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?