- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
7
Udane dryblingi na mecz. Messi z wynikiem 4,3 nie dziwi. TOP. Drugi w kolejności Dembele 2,2 - jedyny zawodnik z ofensywy obok Messiego, który potrafi stworzyć przewagę grą jeden na jeden. Dalej - de Jong z 1,5.
Później trochę zaskakująco. O ile Dest z wynikiem 1,0 to jeszcze w miarę normalnie, tak Trincao z tym samym wynikiem nieco zaskakuje, ponieważ gra tylko jako rezerwowy.
Gdzie pozostali ofensywni piłkarze z pierwszego składu? Pedri z wynikem 0.8 - myślę, że jak na jego potencjał to naprawdę mało, a przecież Hiszpan ma naturalną umiejętność minięcia rywala. No i Griezmann z wynikem 0,6. O ile Pedri gra niżej, tak Griezmann często okupuje półstrefy w linii ofensywnej, gdzie jesteś nawet zmuszony do podejmowania częstej gry 1 na 1. Ciężko wykorzystać w pełni potencjał ofensywny Barcy, gdy jeden z zawodników nie podejmuje prób wygrywania pojedynków. Ten wynik 0,6 jest oczywiście tragiczny. Griezmann pasowałby idealnie gdyby miał do dyspozycji dwóch skrzydłowych oraz "9". Oczywiście w Barcelonie nie ma takich warunków.
Jeśli Messi zostaje w Barcelonie to wciąż kadra będzie budowana pod Argentyńczyka. Sprowadzenie odpowiednich partnerów dla Griezmanna będzie wtedy niemożliwe do zrealizowania. Uważam, że w takiej sytuacji Griezmann powinien być sprzedany.
0
@Katalonbar oczywiscie ze powinien ale tutaj jest jakies zboczenie bronienia jego gry
6
@Katalonbar
0,6 udanych dryblingów, przez zawodnika ofensywnego w Barcelonie, który kilka lat temu uważał się za top 3 na świecie, to jest nieśmieszny żart :)