La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

0

Wiem że przynajmniej 2 ostatnie lata Pjanicia w Juve były średnie, ale szczerze myślałem że gość tu wejdzie do pierwszego składu. Co by nie mówić był kluczowym/podstawowym graczem Juve. Oczywiście, bardzo się cieszę że jego minuty łapie Pedri/Moriba/Puig. Ale dziwne jednak, że Koeman nie chce dać mu się wykazać w paru spotkaniach. Minuty złapał w PK. Koniec końców, trzeba pożegnać się z bośniakiem, i dać szansę np. Nico. Dziwny transfer.

2

@kamilop Po meczu z Elche gdzie przez 45 minut zamulał grę i płaczu w mediach o minuty chyba Pjanić już jest skreślony na amen.

3

@kamilop Nie pokazał na boisku absolutnie nic co mogłoby zachęcić trenera do dawania mu więcej szans, dodatkowo płacze w mediach ze nie gra. Dziwny transfer, bo to typowy wałek Bartomeu, żeby spiac budżet

0

@Coutinho007 Ale 45 min to mało żeby skreślić piłkarza. W każdym razie, wyszło to na dobre chłopakom z rezerw. Jest Moriba, czekamy na następnych. Może pare milionów wpadnie.

0

@marcin62 Ale grał bardzo mało. Dużo minut nabił sobie w PK, gdzie obok siebie miał rezerwowych. Nie chcę go na siłę bronić, po prostu jestem zdziwiony że tak mało zagrał. Ale jego minuty łapią młodzi, co jest najważniejsze.

1

@kamilop To nie jest tylko 45 minut. On dostawał minuty w ttm sezonie i biegał po tym boisku jak stara kobyła pod góre a SFG czy podania Krossowe z których słynął czy świetny strzał z dystansu zniknęły, w kreacji też nie dawał prawie nic.

0

@marcin62 Wałek na lukratywnym kontrakcie...

0

@kamilop Ile ty jego meczów widziałeś, że ciebie dziwi to ile on gra? Ja widziałem wszystkie i wyglądał gorzej niż Rakitić u schyłku w Barcelonie.

0

@Coutinho007 ale on nie jest wolniejszy od Busquetsa. Przy czym Sergio w nowym ustawieniu prezentuje się już bardzo dobrze. Dlatego też sam Pjanić mógłby w tej formacji swoje wnieść do gry zespołu. Zwłaszcza, że Busquets w tym ustawieniu częściej ma okazję do strzałów co też by było na korzyść Bośniaka.

0

@Coutinho007 Nowe otoczenie w Barcelonie, mogło mu pomóc. Z jakiegoś powodu był podstawowym zawodnikiem Juve. A powiedzmy sobie, że z 2 lata temu dobrze patrzyło się na jego gre.

0

@cat_r37 Są jakieś powody dla których Koeman woli jednak Busiego od niego.

0

@kamilop Nie dziwie się skoro e Juve miałeś takiego Khedire czy Matuidiego ^^ poza tym Serie A jest jeszcze wolniejsza od La Liga według mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?