La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

4

Nieco ponad dwie godziny przed meczami Ligi Mistrzów zostaną rozegrane dwa spotkania w Serie A.

18:45
Inter - Sassuolo
Juventus - Napoli

W sumie dosyć ciekawie, bo trzy, z czterech ekip grają "o coś". Inter - wiadomo, chciałby jak najszybciej zapewnić sobie mistrza, ale zdecydowanie ciekawiej zapowiada się drugie spotkanie. Tak naprawdę to między tymi zespołami jest walka o top 4. I może to śmiesznie brzmi, że Juve musi walczyć o pierwszą czwórkę we Włoszech, ale patrząc na ich formę, grę i sytuacje w tabeli, gdzie przeciwnicy nie śpią, to muszą mieć to na uwadze. Piłkarze Gattuso również walczą o awans do przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Dobrze, że te mecze nie nakładają się z Ligą Mistrzów, zawsze sobie można odpalić "na przystawkę". :D

konto usunięte

3

@Yosemite Napoli dzisiaj wygra coś czuję.

konto usunięte

6

@MesQueUnClub96 Chciałbym. Byłyby niezłe jaja, jakby Juve w przyszłym sezonie musiało grać w Lidze Europy.

Jeszcze niech Inter wygra i jak najszybciej tego majstra zgarnie.

konto usunięte

1

@Yosemite Juve w LE byłoby piękne. Jeszcze piękniejsze by było, gdyby taka Legia też by była w LE i na nich trafiła.

2

@MesQueUnClub96 Cr na łazienkowskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?