- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
6
Rozpoczęta przez PIS po 2015 r. budowa elektrowni węglowej w Ostrołęce będzie teraz rozbierana, co wiąże się z łącznym kosztem co najmniej 1,5 mld zł. Budowę rozpoczęto, chociaż już wtedy eksperci ostrzegali, że nie ma ona sensu z uwagi na ograniczanie emisji CO2. No ale trzeba było uspokoić strajkujących wtedy górników.
Obecnie trwa budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, mega lotniska pod Łodzią. A w zasadzie wydane zostało póki co 30 mln zł na pensje pracowników (średnia pensja 16 tys. zł/ miesięcznie). Inwestycja ma kosztować 100 mld zł. Eksperci ostrzegają, że jest bardzo ryzykowna. Po pierwsze nie wiadomo, kiedy odbuduje się rynek lotniczy, a po drugie- do takiego lotniska potrzebny jest duży przewoźnik (jak Emirates czy Lufthansa). Tymczasem LOT obecnie walczy o przetrwanie, a jego możliwości przewozowe nawet w czasach świetności to ułamek tego, co jest potrzebne dla takiego lotniska. Jeśli nikt nie powstrzyma tego szaleństwa, kolejne miliardy pójdą w błoto.
I tak to się dzieje w państwie PiS, bo przecież nas na to stać.
[Na podstawie: Polityka, nr 15/2021]
0
@Przemek2323 fajnie jakby dokończyli, Ostrołęka fajne miasto
4
@Przemek2323 Łatwo wydaje się pieniądze podatników.PiS o sobie mówiło"dobra zmiana", rzeczywiście takiego dziadostwa nigdy wczesniej nie było..
1
@marcin000019 1,5 mld poszły w błoto.Co o tym sądzisz?
0
@tomek8756 na Tadka tez pojdzie, Jacuś przytuli jeszcze jakies "drobne" i masz jackpota. Polska bogata dzieki PiS xd