La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

3

Są przecieki dotyczące Nowego Ładu. Oznacza w praktyce zniszczenie klasy średniej.


konto usunięte

2

@tobiasson92 wtedy emigruje z kraju.

konto usunięte

2

@tobiasson92
Żywcem wyjęte z NWO oraz AGENDA2030:)

konto usunięte

0

@tobiasson92 społeczeństwo to poprze bo przecież większość nie przebije średniej krajowej. A tym bogaczom to przecież dobrze że zabiorą.

1

@tobiasson92 czyli jeśli zarabiam teraz 6 na rękę to rocznie będę stratny dodatkowo około 2k z tytułu nowego ładu nowych podatków dobrze to czytam?

0

@tobiasson92 teraz pytanie. Czy w Polsce najwięcej nie ma właśnie klasy średniej ? Mam nadzieję że każdy zdrowo myślący człowiek na nich nie zagłosuje i popełnią polityczne samobójstwo

0

@tobiasson92 Nic nie rozumiem. Jak zarabiam w okolicach 30-50k miesięcznie to takie coś mnie ruszy? Jeszcze wczoraj zadowolony od księgowej wychodziłem a z tego nic nie rozumiem.

PS. oczywiście chodzi o JDG będąc na Vacie.

konto usunięte

0

@elmayakos bedziesz placic skladke zdrowotna w procentach a nie stałą a podatku dochodowego wyjdzie ci z 41% wiecej jak teraz :p

0

@Explode wtf, jeżeli to tak będzie wyglądać to wszyscy się na Czechy przeniosą

konto usunięte

0

@elmayakos no ja bym sie tez przeniósł, ale wątpie ze to wprowadzą, na moje to taki kolejny głupi pomysł Pisu jak z blokada stron pornograficznych :p

0

@Explode no byś miał rację

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?