- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1944 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1944 Culés
3
Rosja nam pokazała, ile znaczymy w świecie wbrew zapowiedzi kolejnych rządów. Samot wypolerowany, oddadzą go za 50 lat jak już go coś zje w kawałkach. No chyba, że odpukac wcześniej wybiorą się do nas i zabiorą przy okazji. Prawo silniejszego, nie słowa, a czyny.
https://mobile.twitter.com/czuchnowski/status/1380392231924809728
2
@MESSIah16 Pięknie dajemy sobie dmuchać w kaszę
7
@MESSIah16 Najlepsze, że Pisowcy zarzucają nieudolność rządu Tuska w sprawie sprowadzenia wraku i śledztwa. Ale bądźmy szczerzy, ktokolwiek by nie rządził i czego by nie robił to i tak Ruskie by tam tego wraku nie oddali.
8
@MESSIah16 pomijając teorie o zamachu, czy innych gadkach niepojęte jest to, że ginie elita polityczna, wojskowa w wypadku i przez 11 lat Polska nie ma dostępu do wraku żeby go zbadać, to jest totalna komedia. Przez właśnie takie sytuacje szerzą się teorie spiskowe, chyba że to nie są teorie spiskowe i Rosjanie o tym wiedzą.
3
@TheNekro94 Jestem zmuszony napisać wprost - Bzdura! Tusk i jego kancelaria nie chciała wspólnego śledztwa z Rosjanami, zaraz po katastrofie prezysdent Rosji Miedwiediew zaproponował to Polsce. Ówczesny rząd się wystraszył, że ściganie to na nich niekoniecznie korzystną uwagę miedzynarodową, no i pomysł został ustami Krzysztofa Karsznickiego, dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej Prokuratury Generalnej odrzucony. PO wtedy wszędzie w mediach to powtarzało, mimo że ekspertyzy choćby Uniwersytetu Warszawskiego to podważały, jasno wskazując, że taka komisja była jak najbardziej możliwa. Tylko w takim razie czego zabrakło? Otóż zabrakło WOLI partii rządzącej, której to nie było wtedy na rękę. Oczywiście nie pomagał zwykły burdel w sprawowaniu władzy oraz zwykły strach i panika.
https://amp.rp.pl/artykul/594188-Wspolny-zespol-sledczy-badajacy-katastrofe-byl-mozliwy.html
Ps. Podobnych tekstów jest więcej z tego okresu, z mediów dosyć obiektywnych jak choćby Gazeta Prawna.
0
@TheNekro94 "Najlepsze, że Pisowcy zarzucają nieudolność rządu Tuska w sprawie sprowadzenia wraku i śledztwa."
"Ale bądźmy szczerzy, ktokolwiek by nie rządził i czego by nie robił to i tak Ruskie by tam tego wraku nie oddali."
Czyli mają podstawy do stawiania takich zarzutów. :) Trudno by za rok 2010 rozliczać w tej kwestii Szydło zamiast Tuska. Jakby rzadzil wtedy PiS to jemu by sie to zarzucało. :)
To, że kolejne komisje po 2015r. to był jakiś zart to inna sprawa. Rzad Tuska nie popisał sie w w/w kwestii. :)