- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
0
Czy według was taki skład na przyszły sezon ma racje bytu? Co o tym myślicie ?
https://lineupbuilder.com/football/?sk=477
0
@mientusek1407 Nie bo Mbappe zostanie
0
@mientusek1407 A kogo to obchodzi? Nie lepiej zadać takie pytanie na fioletowej?
0
@Encore Jak Real dojdzie do finału a szanse na to niestety spore to nie widzę dla niego sensu aby zostawał. PSG może wydawać kasy ile chce ale za 10 lat i tak Barca i Real będą na topie a nie jakieś szejki. Ja bym wolał aby poszedł do epl. Trudniej go będzie Realowi wyciągnąć a też szkoda takiego talentu na l1. Ale jak PSG jest skłonne go sprzedać za 150 baniek to ja nie widzę innej opcji jak real. Chociaż prawdopodobnie odejdzie Zidane i wątpie żeby inny trener mu dobrze poukładał w głowie. Do transferu zapewne dojdzie, pytanie czy wypali?
0
@Encore
Zrobiłem skład Barcelony xD nie zapisał sie
0
@Encore @Pawlak1992 @LUPR
Nie zapisała sie moja edycja, tutaj wklejam Link z naszym składem, dokładnie to chciałem wkleić:
https://lineupbuilder.com/football/?sk=47d
0
@mientusek1407 zależy od zdrowia Fatiego, jak zdrowy to zajebiście, jak jie to Dembele. Co go haalanda... Aguero albo depay. Nie stać nas na nikogo dobrego, prosiliśmy garcie o obniżke, żałowaliśmy 5 mln na garcie a 8 na depaya nawet nie mieliśmy (i to słowa prezesa, nie moje) nie mieliśmy, a nie nie chcieliśmy wydać. 200 baniek nie wyczarujemy. Jak on tu przyjdzie to laporcie własnoręcznie pomnik zbuduje:) albo chociaż Kane lub lukaku:)
0
@LUPR
Zobacz, że w składize nie uwzglednaim Coutinho, Firpo, Pjanicia, Griezmanna oraz Neto. Licze na ich sprzedaż. Myslę, że z ich transferów napewno byśmy uzbierali na transfert Gayi , Emersona i Haalanda
0
@mientusek1407 Ale nie zapominaj o zobowiązaniach krótkoterminowych. Jak bvb oficjalnie podaje że najpierw mamy zapłacić za dembele a potem bić się o Haalanda to jest źle:( Sprzedaż tych zawodników imo prawie nie możliwa. Dlaczego? Griezmannowi zostało 3 lata kontraktu. Co sezon 33kk. To daje 100kk. Jeśli jakiś klub jest gotowy na wydatek 100 milionów w czasie pandemi na jednego chłopa za 3 lata gry to można to rozwiązać na 500 lepszych sposobów niż Griezmann. Patrząc na jego grę, jeśli byłbym prezesem jakiegokolwiek klubu nie wziąłbym griezmanna nawet za darmo. Nie wiem co się musi stać aby odszedł. Co do pozostałych, myślę że pójdą ale nie za duże pieniądze tak jak w ostatnim oknie. Transfer Haalanda to blisko 200 baniek. No Lqaporta nie uzbiera 900 nawet jak stanie na głowię. Ja jestem mentalnie gotowy(prawie...) na duo haaland i mbappe u białych. Teraz czekam na oficjalne info o przedłużeniu umowy z psg lub transfere do erlinga do City i zamiast się potem załamywać, że mój umarzony piłkarz idzie do Realu to się zaskoczę pozytywnie jak nie pójdzie:)
0
@LUPR Informacja z dembele została zdementowana. Kto jest twoim ulubieńcem Mbappe czy Haaland ?
0
@mientusek1407 Jak zdementowana? Przecież napisała że czeka na zaległości. Nie ważne, to w sumie świetnie ale nie daje nam gwarancji transferu. Piłkarski wolę mbappe i jak pójdzie do białych to może szansę na haalanda za rok. Wtedy kasa może jakoś się znajdzie. Tylko trzeba dobry sezon zagrać aby jeszcze projekt był dla niego kuszący.
0
@LUPR
ja jestem przeciwnikiem Mbappe u nas, Jednowymiarowy piłkarz, który umie grać tylko na otwartych przestrzeniach. U nas tak sie nie gra
0
@mientusek1407 Dlatego żabojad do nich, wiking do nas. Tylko raczej odchodzi w tym oknie a teraz nas na bank nie stać. Może Mbappe do nas nie pasuje, chociaż umie dryblować, ale piłkarsko moim zdaniem lepszy i teraz i w przyszłości. Ocenimy za 10 lat, a transfer po okienku.