La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

4

Grają jak pizd*. Kto uważa że Barca na coś zasługuje w tym sezonie jest poprostu ślepy. Pierwsze 45 minut to była tragedia po raz enty w tym sezonie. Nie mają ambicji, nie mają prawa takie ciecie chodzące po boisku nosić tej koszulki. Druga połowa trochę lepsza ale to jest cały czas beznadziejne klepanie z lewa na prawo zamiast próbować strzelać z daleka. Dopiero 18 letni moriba wszedł i pokazał że jednak można oddać strzał z dalszej odległości. Baa z dalszej.. On strzela z 16-17 metra.. Trudno, Real w dwumeczu zlał barce, piszecie ze bramki farfocle, rykoszety. Ok trochę się zgadzam, tylko jest jedną zasada. Żeby bramka po rykoszecie wpadła, to trzeba strzelać. A kroos isco czy benzema próbowali uderzać z 20 metra czy dalej, nie wyszło ale próbują. I potem po jakimś rykoszecie wpada. Szkoda bo nawet mistrzostwo zdobyte przez barce przy takich wynikach z dobrymi drużynami jest takie trochę naciągane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?