La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

konto usunięte

4

Ja naprawdę rozumiem i akceptuje fakt, że Barcelona nie zagrała kosmicznego meczu, bo nie zagrała. Podobnie jak Real zresztą, który poza autobusem z tyłu i lagami do przodu nie grał nic.

Niemniej, poza tymi ustalonymi już faktami. Jak ten drukarz Manzano, mógł nie podejść do monitora po faulu na Dembele, w której Mendy trafia go w kolano?

Jak Manzano mógł doliczyć 4 minuty meczu, podczas gdy przez 3 minuty poprawiał sprzęt, drużyny wykonały wszystkie zmiany w drugiej połowie, miało miejsce sprawdzanie VAR na Lordzie Braithmemie oraz czerwona kartka na Casemiro? JAK wyszło tym idiotom 4 minuty?

Trochę się już uspokoiłem, ale czegoś tak oczywistego co zrobił Manzano, nie można tolerować w erze VAR.

0

@MrCule_X Ile lat jest var? 3? Nadal nie wiesz który sędzia decyduje o tym czy główny ma podejść do monitora? To Grado mu powiedział, że nic nie było.

konto usunięte

0

@MrCule_X Var 3 lata a ty dalej nie ogarniasz... Manzano nie decyduje czy idzie do monitora czy nie. I var nie sprawdzał czerwa casemiro. PUNKT 3
Kiedy używa się VAR

Są tylko cztery przypadki, w których sędzia może skorzystać z wideoweryfikacji
1. Gol (uznanie lub nie uznanie strzelonej bramki)
2. Rzut karny (należy się czy nie)
3. Czerwona kartka (mowa jednak o bezpośredniej czerwonej kartce, czerwona w wyniku dwóch żółtych nie może być sprawdzona)
4. Kiedy ukarany kartką został niewłaściwy zawodnik

konto usunięte

0

@LUPR Var nie sprawdzał czerwonej Casemiro na sama sytuacja urwała czas, o to mi chodziło.

Nie interesuje mnie czy sędzia głowy nie zainterweniował czy VARowy. Fakt jest taki, że nic z tą sytuacją nie zrobili.

konto usunięte

0

@MrCule_X Mówisz że Manzano winny a on po prostu myśli, że w koszykówkę gramy:) A w karnych nie jego wina

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?