La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

16

Tak jak nie rozumiałem tego giga optymizmu i fali miłości do Koemana, tak teraz nie rozumiem fali krytyki i pesymizmu.
Prawda jest taka że wcale nie było tak dobrze jak mówiliśmy i wcale nie jest tak źle jak teraz się wydaje.
Zidane świetnie wyelimował nasze atuty, ustawił Valverde do pokrycia Alby co jest u nas bardzo istotne, dodatkowo Real grał bardzo nisko co sprawiało że praktycznie nie mieliśmy argumentów bo jedynym napastnikiem był Dembele który potrzebuje miejsca, to nie dziewiątka.
Fajna reakcja w drugiej połowie meczu, zabrakło troche szczęscia, może doświadczenia i zimnej głowy w pewnych sytuacjach 18 (!) latką? Przez pewien czas w naszej pomocy grał Pedri (18), Moriba (18) i De Jong (23), obrona składała się z Minguezy (21) i Araujo (22).
Mówcie co chcecie ale w tym meczu, oraz w kluczowych meczach tego sezonu zawiódł mnie Messi, bo oczywiście próbował i coś robił... ale ilość strat które budowały kontry Realu przyprawia o zawrót głowy, troche odpowiedzialności...

0

@Kacper1432 "Tak jak nie rozumiałem tego giga optymizmu i fali miłości do Koemana, tak teraz nie rozumiem fali krytyki i pesymizmu." - więc tak w sumie to widzę, że ogólnie niewiele rozumiesz.

1

@udarpawarotam Ja widzę że w takim razie ty również, potrafisz się jakoś sensownie do tego odnieść?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?