La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

1

Alez szkoda, remis byłby najbardziej sprawiedliwy.
Mecz ogólnie w naszym wykonaniu bardzo dobry w drugiej polowie. Ciężko się gra również przeciwko sędziom, nie mowie o faulu na Nazario ale na Dembele w pierwszej. Po co ten var skoro sędziowie wiedza lepiej? Niech go wywala I juz.
W drugiej mogliśmy spokojnie wyrównać, były okazję, szkoda poprzeczki Moriby. By 2 wychowanków, ktorzY w tym roku dołączyli do 1 składu, strzeliło bramki :)

Na koniec nie wiem co myśleć o Messim, wczoraj po prostu był zbędny i przeszkadzał w grze i konstruowaniu akcji... z kolei z PSG gral doskonale i był liderem.

11

@Matt_i1992 nie bylby remis sprawiedliwy, gdyby byli bardziej skuteczni to wyjasniliby nas w 1 polowie.

6

Jak ty bys takie smieszne faule odgwizdal to pilke nozna zaorac, ja uwazam ze Manzano wcziraj dobry mecz sedziowal, jedynie mogl mecz przedluzyc bo jednak zmiany i to ze on te pierdoły od Varu wymienial. I poczytaj o tym jak dziala system Var, bo to nie jest tak ze jak sedzia chce to sobie zapyta chlopakow na Varze co sie tam stalo. Dodam jeszcze skoro gwizdzemy takie faule to niewiem czy nie trzeba byloby na Viniciusie tez odgwizdac, Busi czy Lenglet przetarl go po nogach gdy ten upadl przy lini koncowej w polu karnym takze no

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?