La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 716 Culés

1

Odnośnie sedziowania...Ja do końca nie znam wytycznych, co trzeba zrobić żeby był karny za zagranie ręką, a kiedy nie, czasami wydaje mi się że ewidentnie karny a tu o... Co do meczu... Wydaje mi się że na Dembele mógł być faul, a przynajmniej do sprawdzenia.. co do Brajta... Czy takie coś się gwiazdą czy nie to nie mam bladego pojęcia, ale na bank przy takiej prędkości każde minimalne nawet dotknięcie może spowodować upadek. Czy w tym przypadku na faul? Trochę Brajt dołożył za dużo od siebie... ale...po co go tamten dotykał/łapał za rękę? Więc też nie był bez winy.
Wiemy też po jakim faulu, był drugi gol dla Realu..
Poza tym mi się podobało sędziowanie, żeby nie było.

2

@wojtek_debiec4
Odnośnie sędziowania....
Co do meczu... I dalej gadka o sędziowaniu :D

0

@wojtek_debiec4 ahahahahahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?