La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

4

Do jasnej anielki, poziom waszych komentarzy, po klasyku jest tak wysokich lotów jak sędziowania w LL. Na starcie sezonu były lamenty, że ta Barca nie ma szans na nic w tym sezonie. A tymczasem zespół, przy wszystkich deficytach i problemach, nie dość, że wychodzi na prostą to wciąż jest w grze o mistrzostwo!!!. Ktoś to dostrzega, docenia ( ostatnio T. Ćwiąkała nagrał o tym materiał, i tyle)? Reszta bezrefleksyjnie powtarza te same dyrdymały o złym Koemanie, beznadziei, błędach, Messim który odejdzie itd.
Mnie "najbardziej wzrusza" Wojtek Kowalczyk - taki wielki socio Barcy. Walną na początku sezonu, że Atletico wygra LL i nikt im nie podskoczy. Barca- wg jego słów - powinna modlić się o to żeby nie wypaść poza top 5 ligowej tabeli. Krytykuje Koemana na każdym kroku- taktyka zła, presonalia do bani, wypowiedzi do mediów złe, zachowanie złe itd. Ok, może przesadzam ale WK przesadza niemniej.
Mamy najmłodszą kadrę od lat i po klasyku nie mam wrażenia, że Barca przegrała bo Real był wyraźnie lepszy. To była - dla mnie - typowa porażka ekipy, której brakuje jeszcze doświadczenia, spokoju i jakości w pewnych aspektach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?