- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
4
Ludzie są tu odrobinę zero-jedynkowi jeśli chodzi o ocenę gry naszych piłkarzy. Nie wiem Pedri nie tracił jakoś dużo piłek, starał się nieszablonowo zagrywać, ale od razu doskakiwało do niego 3 gości (nawet komentator to zauważył), zwróćcie uwagę ile on miał czasu na jakiekolwiek zagranie jakąś nanosekundę. Jego nie tyle zneutralizowały indywidualności realu co sam Zidane taktyką, a jakby tego było mało z większości tych prób wychodził obronną ręką - nie stracił piłki przy nacisku 3 piłkarzy co dla mnie jest sukcesem. Każdy udany drybling to była kosa. Przecież o wiele lepiej się zachowywał wczoraj z piłką niż Messi czy Dembele. Aż z chęcią bym jeszcze raz obejrzał filmik typu every touch z tego meczu Pedriego. Nie wiem mam wrażenie, że za bardzo podobne mecze Xavi, w których z kolei reszta dobrze się spisała dostawał tu ocenę 6 i opisówkę "w cieniu ale solidnie", a ludzie się pastwią, bo 18-latek nas nie zbawił. Dla mnie zdecydowanie bardziej bezjajeczny był w tym meczu De Jong.
1
@masq Pedri zagral wczoraj beznadziejnie akurat , masa strat z czego niektóre w niebezpiecznych strefach .
0
@masq Właśnie tracił dużo, nie wniósł niemal nic w tym meczu. Ale to zrozumiałe, gość to jeszcze młokos i trudno sie dziwić że taki Kroos czy Modric go zjadają bez popity
0
@masq przejrzyj sobie statystki na sofascore de Jong vs Pedri
Próby Dryblingu (udane) 3(3) vs 1(0)
Pojedynki (wygrane) 8(7) vs 8(3)
Straty 8 vs 9
Przechwyty 1 vs 2
Wślizgi 1 vs 1
Dla mnie obaj słabo, mało widoczni i nie brali na siebie prób prowadzenia gry.
0
@Bobo25 tylko wiesz nie chcę tak stopniować, ale strata stracie nierówna. De Jong z tego co pamiętam zdarzyło mu się zwyczajnie podać do rywala. Moje subiektywne odczucia po meczu były bardziej pozytywne jeśli chodzi o występ Pedriego niz FDJa. Tak samo Rakitic w ostatnim sezonie miał 90%+ celnych podań, a wszyscy wiemy jakie to były podania.
0
@masq rozumiem, dlatego napisałem zdanie podsumowania, dla mnie obaj zagrali slabo no może srednio, trochę tak na alibi, jakby jednak presją meczu, klasa rywala trochę w podświadomości blokowała chęć odważniejszej gry. Brakowało mi u nich ryzykownych prostopadłych podań.