- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
2
Real wygrał ten mecz taktycznie. Świetna decyzja o umieszczeniu Valverde obok tercetu CKM. W defensywie Real przekształcał się w 5-osobowy blok defensywny z Urugwajczykiem na prawej obronie, kompletnie niwelując nasze wahadła, a w posiadaniu piłki płynnie wracali z powrotem do formacji 4 z tylu. Do tego ich kontry były świetne z Urugwajczykiem szturmującym prawą stroną. Koeman to widział i dlatego zdjął Desta w przerwie i wprowadził Griezmanna, wtedy gra trochę ruszyła, ale nie wystarczyło. Szkoda poprzeczki w końcówce, ale Real tez miał świetne niewykorzystane szanse, słupek Valverde i potem Vasquez nie trafiający prawie na pustą, w drugiej połowie prawie samobój Araujo i fatalne zachowanie Viniciusa i Marcelo w kontratakach, gdzie mieli setki.
2
@ZielonySzparag wygrał strzelając gole równie dobrze mogły te 2 farfocle nie wpaść, a Messi mógł wkręcić z rożnego i Moriba załadować gola zamiast poprzeczki.
0
@ZielonySzparag nie wygrał taktycznie ale doświadczeniem kluczowych zawodników. Ile takich meczy mają Kros, Modric, Benzema czy Cassemiro a ile ma Pedri, Dest, Mingueza, Araujo czy nawet de Jong. Wiedzieli kogo podwoić a komu pozwolić na więcej. W przyszłym sezonie nasi zawodnicy będą wyglądać zupełnie inaczej.
2
@NaFazieHitman pierwszy ich gol był po dobrej akcji, drugi po wolnym podyktowanym po faulu w ostatniej chwili na Viniciusie, który wychodził na świetna pozycje po kontrataku. Rownie dobrze każdy gol można nazywać farfoclem i gdybać „mogliśmy zrobić to i tamto”. Real był po prostu lepszy w tym meczu.
1
@rafik300010 wygrał zarówno taktycznie, jak i doświadczeniem.