La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

konto usunięte

0

Ma ktoś z was kredyt hipoteczny??

Ktoś może mi pomóc bo pytanie moje brzmi... chce kupić mieszkanie za 170k. Kredyt na 153. metraż 38m, ma być rzeczoznawca z banku. Co jeśli wyceni na mniejszą cenę te mieszkanie na 160 ? ? Albo powie żę np jest warte 180 k albo 175 ? Jest ktoś mi wstanie pomóc i wytłumaczyć?
Będę wdzięczny.

1

@tommyVERceti tak pytanie z dupy w jakim mieście płacisz aż tyle za takie małe mieszkanko?

konto usunięte

0

@karszun sląsk. Może małe ale... lokalizacja centrum i jest wrażenie ze jest dużo wieksze niz 38m

1

@tommyVERceti Nadal jest wkład 10% nie 30?

konto usunięte

0

@vangoor biore w PKO Bp ten bank z pieniązkiem. Mają 10 %.

1

@tommyVERceti Aż tak dokładnie to nie będzie chyba sprawdzał, przyjdzie zobaczy i tyle. Ja jak brałem kredyt i do tego trochę pieniędzy na wykończenie, to też przyszedł rzeczoznawca i zrobił parę fotek i poszedł. Ja aby napisałem kosztorys do banku i tyle, nikt nie sprawdzał czy płytki które kupiłem kosztują 50zł czy 150 za m2.

1

@karszun aż tyle???? Niecałe 4500 za metr to aż tyle??? Tozto promocja. Oczywiście zależy od miasta. Ale w większości dużych, poniżej 5k za metr nie uświadczysz ofert.

konto usunięte

0

@ŁukaszNidzica tak rozumiem to tylko chodzi o to żę co jeśli wyceni na 150 albo 160 tyś. albo na 180 ? Wtedy musze coś dopłaać do tej wyzszej kwoty czy o co chodzi ? Teraz siętak zastanawiam . a nigdzie nie potrafię znaleźć nic w internecie rzeczowego. Dlatego pytam czy ktoś ma kredyt hipoteczny.

konto usunięte

0

@Bobo25 No na moje oko to wydaje mi się żę to jest spoko opcja. Parter, mieszkanie wyglada na wieksze niż jest, do centrum 5 min piechty to dla mnie to centrm. Bardzo fajna spokojna okalizacja. Jak dla mnie to spoko opcja.

1

@tommyVERceti jako pracownik owego banku podpowiem - dzwon od pn-pt po 8 rano i popros o polaczenie z hipotekami, powinni pomoc

1

@Bobo25 w rzeszowie widzialem oferte 3800 za meta, mieszkanie dwupoziomowe 120m :D

konto usunięte

0

@Szklaner no tak dziś zacząłem sięzastanawiać,,, bo już papiery z i dostarczenie wsystich dokumentów to już zrobiłem Teraz czekam na to wszystko czyli rzeczoznawce , analize, decyzje. Zadzwonie zadzwonie. DziękujęCi .

konto usunięte

1

@karszun AŻ tyle? Chłopie, spójrz po ile chodzą mieszkania.

1

@tommyVERceti Te mieszkanie jest z rynku wtórnego? Nie wyceni raczej, myślę że po prostu przyjdzie popatrzy, zrobi kilka zdjęć i tyle, rzeczoznawca raczej wie w jakiej cenie chodzą takie mieszkania w twoim mieście.

konto usunięte

0

@ŁukaszNidzica rynek wtórny,

0

@tommyVERceti Jak ceny na rynku są podobne albo wyższe to nie będzie problemu.To taka formalność.

0

@tommyVERceti Najważniejsze aby Tobie pasowało. A co do tematu wyceny przez bank to raczej nie masz co się przejmować. Zwykle to formalność, nikt raczej nie sprzedaje mieszkania dużo poniżej wartości rynkowej. No chyba że to jakaś transakcja między znajomymi i się dogadują pod stołem by mniejszy podatek np zapłacić. Ale to też US może się przyczepic. Jak normalna transakcja to spokojnie czekaj na załatwienie formalności.

0

@Szklaner Albo lokalizacja do bani, albo mieszkanie do poważniejszego remontu. Albo to jakaś sytuacja podbramkowa i właściciel musi sprzedać jak najszybciej.

0

@Bobo25 lokalizacja b.dobra dla studentow medycznych kierunkow, bo naprzeciwko szpital (a od 2 roku ciagle praktyki maja), a lokalizacja nie az taka zla, po zdjeciach wygladalo ok, takie przyzwoite mieszkanko pod najem pokoi. Albo ktos dostal je w spadku (i byl z daleka) chcial szybko sie go pozbyc i nie miec problemu, albo sasiedzi slabi.

konto usunięte

0

Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?