La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

8

Mingueza niby gość, który rok temu był rezerwowym w 3 lidze teraz gra na takim poziomie, że od niego trzeba zaczynać zacząć budować skład. Ogromny progres.

2

@daniel32778 I ma tyle samo bramek co całe Trio za ponad 100 mln w klasykach :D Griezmann 0, Dembele 0 i Cou 1 :)

4

@Coutinho007 Ten sezon bardzo dobrze pokazuje, że nie ma potrzeby wydawać grubych milionów na gwiazdeczki, a trzeba układać zespół na wychowankach lub takich zawodnikach jak Pedri czyli za drobne. Wiadomo, są jeszcze takie gwiazdy jak Haaland, ale to są zawodnicy zawsze potrzebni, a szczególnie u nas kiedy nie mamy typowej 9.

3

@daniel32778 Tak tylko do ataku nie ma wychowanków :D chociaż z drugiej strony jak widze ile dają Griezmann, Braith, Dembele i Trincao to chyba skłonny był bym zaryzykować stwierdzenie, że Collado czy Konrad nie dali od nich mniej...

1

@Coutinho007 Nie zapominajmy o Fatim. Oby potrafił sie odbudować i oby kontuzje go omijały.

0

@szymon6847 Fati to znak zapytania na chwile obecną. Oby wszystko było z nim ok i czekam na niego jak z pewnością większość na tej stronie bo już miarka się przebrała z tą patologią w ataku...

konto usunięte

1

@Coutinho007 Sam Fati daje dużo więcej niż ta czwórka razem wzięta

0

@damian777 Od całej czwórki nawet Ilaix chyba wniósł wiecej przedwczoraj :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?