La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Odkąd Ronaldo odszedł z Realu czyli 2018 roku to Messi nie może nic strzelić z Realem. Musi wrócić Cristiano do La Ligi.

1

@Encore Albo w końcu Griezmann i Dembele zacząć brać grę na aiebie jak Leo nie idzie bo znowu dali ciała...

5

@Coutinho007 Griezmann przepuścił piłe pod jajkami i to jego najlepsza akcja a Dembele jak Dembele.

11

@Coutinho007 Leo nie dał ciała, siedem udanych dryblingów, kilka kluczowych podań, wokół Niego od razu czterech Pitbulli, odciąża innych napadziorów, ale gdy bodajże Dembele ma trzy gole w La Lidze, to z czym do ludzi, jebać takie wahadła, gdzie zazwyczaj D10S ma asysty drugiego stopnia. Zamiast D10S w napadzie, bowiem jest najlepszym strzelcem dekady i nie tylko, to trza jebać za De Jonga, Pedriego czy Busiego, nie mówiąc już o napadzie, którego de facto NIE MA!!!

1

@Don-Corleone Ostro Donie ale tak. Musi w takich meczach pojawiać się więcej jakości od kluczowych zawodników typu Griez czy Dembele.

2

@Don-Corleone Nie no mi chodziło o to, że nagle jak Leo nie idzie to nie ma tutaj jak kiedyś czegoś takiego jak było z Luisem czy Neymarem że brali na siebie gre ale cóż.

2

@Encore No i z tylko tego go zapamiętałem, Griezmann, Trincao i Braith weszli z ławki i tyle z nich było :D

2

@Don-Corleone Pan Don jak zawsze w punkt

4

@insp1re Miło z Twojej strony, tylko nie "per pan", grzecznościowo proszę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?