La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

2

Ladies and Gentleman, przed państwem arcydzieło sztuki piłkarskiej tudzież filmowej, tego arcydzieła nie powstydziłby się Coppola, Scott Joplin, Cab Calloway, Coleman Hawkins, Visconti, Bergman, Berotolucci, Wajda, Dolan, de Sica, Scorsese, przed państwem "Chuj mu w dziąsła /dziąsło" filmosław pt. "Apocaliptyca (ekipa rockowa) /Apocalypto /Pluton /Czas Apokalipsy... czyli arcydzieło pt." Smoleńsk ". Szanuję zmarłych, ale to, co uczynił Krauze - HAŃBA na taśmie celulozowej!!!

1

@Don-Corleone A propo Apocalypto Gibsona to świetny film. Ostatnio oglądałem na Polsacie i sztos.

1

@Don-Corleone Smoleńsk zasłużenie leci po nagrody w swojej kategorii, nie szkaluj

0

@marcin62 pytanie jaka to kategoria :D

1

@PatrychoO najgorszy film według użytkownikowi imdb xd

2

@Don-Corleone robienie życzeniowego politycznie filmu kiedy śledztwo jest nieskończone mówi o wszystkim dobrze że tak został oceniony.

1

@marcin62 Gdzież bym śmiał szkalować takie cudo X muzy, toż to wybitne dzieło coś a'la Wajdy "Pokolenie" czy "Kanał".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?