- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1114 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1114 Culés
3
11 lat czekania. Setki milionów złotych wydanych. No z tymi 11 latami to przesadziłem, bo wiadomo, że pierwsze 5 to jeszcze Tusk niszczył dowody i rzucał kłody pod nogi. Ale kolejne 6 to było praktycznie nieograniczone niczym ogromne śledztwo (chociaż ograniczone ograniczeniami członków). I co dostajemy? Nic poza liściem w twarz. Nie udowodniono nic, nie pokazano żadnych nowych materiałów, a przecież Antonii mówił, że ma dowody, że niektórzy przeżyli. Zagraniczni "eksperci" odmówili podpisania tego czegoś. Biorę w cudzysłowie, bo to ludzie może i wykształceni, ale bez doświadczenia w badaniu katastrof lotniczych. Teoria płynąca z tego ścieku jest taka, że samolot miał bombę i jednocześnie kontrolerzy celowo naprowadzali samolot na rozbicie się. Widzieliście kiedyś tak skrzętnie przygotowany zamach? Z kilkoma opcjami w razie nieudanej jednej? Pomijam fakt, że nasi piloci musieliby uczestniczyć w zamachu i jednocześnie być zamachowcami-samobójcami. Rozbicie samolotu przez samych kontrolerów jest praktycznie niemożliwe. Chociażby słynne PULL UP, które sugerowało że trzeba się wznieść i odejść na drugi krąg. Pogoda też musiała być w zmowie. Mimo iż, Ania Dąbrowska śpiewała "zamówiłam pogodę na ten dzień" to w rzeczywistości tak zamówić jest bardzo trudno. Zasugerowano zabicie prezydenta przez Rosjan. To teraz co? Wypowiadamy wojnę? Trybunały? Nie, teraz będzie lekkie wyciszanie tych bzdur, chowanie Macierewicza do szafy. Temat się wyczerpał, trupy przestały przynosić zysk. Nie są już potrzebni. Jest to najobrzydliwsza gra polityczna jaką można sobie wyobrazić. Zaserwowana wszystkim przez bogobojną partię, katolicką do szpiku kości.
0
@arasz1819 "Zamówiłam pogodę na ten dzień", to chyba nie Ania śpiewała.
0
@kamilop a przepraszam, faktycznie. To Panna Brodka. Edytować się nie da, ale to w zasadzie nie jest najistotniesza informacja :]