La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

konto usunięte

0

Marcelo Bechler czyli gość który miał mieć potężną bombę o Messim napisał że Neymar miał przedłużyć kontrakt po remisie z Barcą ale kontuzja opóźniła proces i chciał to zrobić gdy gra. Nie wiem czy gościowi wierzyć bo już raz się ośmieszył.

1

@Emhyr Przecież z BM grał.

konto usunięte

0

@Emhyr A masz link do tego? Chyba, że to na jego oficjalnym twitterze, to samemu odszukam. Dla mnie to takie pierdzielenie o Szopenie. Neymar milczy w tym temacie, szejk też ostatnio nie był zbyt pewny siebie mówiąc o przedłużeniu z nim (i Mbappe) umowy. Coś musi być na rzeczy. O ile to w ogóle prawdziwy news, a nie jakiś fejk, który ktoś jemu przypisał jako jego wypowiedź.

Edit: Znalazłem na jego twitterze. Dziwne to dla mnie. Tak jak napisał @tbas - mógł to zrobić po meczu z Bayernem, w którym de facto wykonał świetną robotę. Jak nie zrobi tego po rewanżu z Bayernem, to dla mnie sprawa jest oczywista, że nie przedłuży.

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?