La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

0

Agent Aguero jest właśnie w Barcelonie. [Jose Alvarez]
Szczerze? Wolałbym depaya

12

@Gonzo349 A gdyby tak wypieprzyć naszego Duńczyka Nazario i zamiast Niego na ławeczkę poszedłby Aguero, a w podstawie grał Depay? IMO całkiem to mogłoby być rozsądne, jeśli oczywiście zarobki i kontrakty były mądre, a nie tak porąbane jak za Bartka. Poza tym Aguero zmieniając otoczenie też mógłby się trochę odbudować. Na piłkarzy takie zmiany potrafią bardzo pozytywnie wpłynąć.

2

@macio_944 Depay to nie 9, więc jak w podstawie?

2

@Pawel13sz To Depay przychodzi na ławę? Bo jak dla mnie Depay przychodzi głównie by załatać właśnie tą pozycję.

0

@macio_944 Depay za Dembele, Aguero ewentualnie do 1 składu. Ale to niewiadoma.

0

@macio_944 Gościu który wykonuje stałe fragmenty gry zamiast być ustawiony w tym momencie w polu karnym i czekać na piłkę.

konto usunięte

0

@Gonzo349 Jeden nie wyklucza drugiego :)

0

@Gonzo349 Jeśli Aguero do nas przyjdzie to będzie strzał w kolano.

konto usunięte

1

@kamiVeB Strzałem w kolano to był zakup Griezmanna za 120 baniek, mimo, że nawet nam nie był potrzebny, a nie sprowadzenie za darmo doświadczonego zmiennika.

0

@macio_944 Dokładnie Brajtłajt to największe nie porozumienie w tym klubie nie kupić Depaya za takie pieniądze to wręcz grzech

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?