- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
19
Średnio za nim przepadam, ale piłkarzem jest naprawdę niesamowitym... Rzadko kiedy znika w wielkich meczach. Zawodnik robiący różnicę, po prostu.
https://x.com/Ellisjc_05/status/1382111130479366152
23
@Yosemite A z Legia coś trafił?
15
@Encore To już zbyt trudne zadanie by było, nie przesadzajmy. ;D
11
@Yosemite Ja tam ani go nie lubię ani lubię. Kiedyś się nim jarałem mocno ale po czasie jakoś taki stał się neutralny dla mnie jako zawodnik chociaż umiejętności nigdy mu nie odmawialem.
1
@Yosemite
dla mnie jest neutralny, ale uważam go za top3 jeśli chodzi o piłkarzy z ostatniej dekady, szkoda że odszedł
czy bym chciał aby wrócił? musiałby przeprosić kibiców i klub, czy jest lepszy niż Griezmann, Dembele, Coutinho - owszem, żaden z nich nie dał nam tyle co on
czy wyobrażam sobie atak
neymar-fati-messi
tak, co by nie było w lato potrzeba nam jakiegoś klasowego zawodnika do ataku - neymar, kane, lukaku - ktoś z nich, o ile lubie griezmann to on tu chyba już nic nie zwojuje niestety