La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

0

Jak waszym zdaniem wypadła Wrestlemania? Według mnie bardzo solidnie choć bez szału. Nie potrzebne były pojedynki Tag Team kobiet zamiast tego więcej czasu dostałaby walki Cesaro vs Rollins, Owens vs Zayn czy pojedynek Apollo vs Big E w którym pokazał się Polak Rodak. Main Event bardzo dobry choć liczyłem na zwycięstwo Edga.

0

@lucas/catalan czekałem tylko na triple threat no i może na lashleya z drew, zero hype

0

@Transu96 trochu zdziwiłem się że Lashley wygrał

0

@lucas/catalan lashley-lesnar są plany i trzeba podbudować lashleya

0

@Transu96 po to podbudują Lashleya aby tylko w pięć minut Lesnar go poskładał :D
Pamiętasz jak Wyatt odbijał po 10 Curp Stompach? A na WM nawet po jednym RKO nie odbił

0

@lucas/catalan ten cały fiend to gunwo, a wwe nie ma nikogo kto by ciągnął ten pierdzielnik na kółkach, niby wrócił edge ale co z tego, cena musi się zawrócić z emeryturki i powalczyć kolejne 5 lat ;d a jakby się dogadali w końcu z punkiem to już wgl, ale wątpie

0

@Transu96 Tymczasem Samoa Joe zwolniony. Czyżby All Elite już czeka :D? Do tego jeszce dochodzi Kalisto który przepadł w rosterze i stał się jobberem. Jeszcze kilka nazwisk też zostało zwolnionych w tym trzy kobity Mickie James, Billie Kay i Chelsea Green. Edit, zwolniony został też Bo Dallas, Wesley Blake i Tucker. Coś mi się wydaje że niedługo Richochet, Aleister Black czy Murphy też mogą się pożegnać z federacją Macmahona, świetni zawodnicy a nie ma na nich pomysłu, zawsze mogliby ich cofnąć do NXT

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?