La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

3

Niektórzy zarzucali dr Bodnarowi, że nie publikuje badań o amantadynie.
Tutaj macie wytłumaczone dlaczego.
https://www.facebook.com/watch/?v=209358297268044
@chosenone

2

@JANEK777 nie ma publikacji badań nie ma potwierdzonego działania i nie wolno podawać lekarzom takiego leku, koniec dyskusji. Wysrywy z "NARODOWYCH i PATRIOTYZNYCH" mediów mnie nie interesują. Zasady badań i wprowadzenia preparatów medycznych znane są od dawna a jeśli Pan doktor udaje, że ich nie zna to znaczy, że nie ma żadnych dowodów. Lek w walce z ciężkimi przypadkami covid był badany już w meksyku i nie dawał żadnych wyraźnych efektów. W lekkim i średnim przebiegu mamy inne leki które są bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Doktor za mocno poleciał już w swoich bajaniach ewidentnie stawiając się w roli ofiary systemu, bardzo pasuje w tej narreacji do poszkodowanych przez los narodowców.

4

@chosenone nie ma potwierdzonego działania a wyleczenie 3 tys osób to nic

2

@Barcaa12
dokładnie:) żałosna jest ta cała służba zdrowia, im to pasuje że jest pandemia

4

@Barcaa12 hahaha nie rozśmieszaj mnie, a ile osób wyzdrowiało bez żadnego leku. Mogę podać 90% chorym na covid mentosa i wyzdrowieją, czy to oznacza, że jest to skuteczny lek na covid. Jeśli nie znasz się na prowadzeniu badań medycznych to się nie wypowiadaj, Pan doktor też ostatnio w wywiadzie mówił, że podwójna ślepa grupa badawcza nie jest potrzebna bo on wie, że lek jest skuteczny. To już w samym założeniu deprecjonuje jego badania.

1

@Barcaa12 To jak chciałbyś opisać podawanie szczepionki milionom ludziom bez jakich kolwiek badań klinicznych, za to Amantadyna takie posiada, jest bezpieczna w użyciu nie ma jedynie pełnych badań co do skuteczności w walce z covid

2

@lucca87 nie no kocham chodzić w maseczce przyłbicy przez 12 h a na zagrożonych oddziałach w pełnym rynsztunku gdzie przez pandemią wchodziłem w kitlu i było ok. Ja wy musicie wejść do sklepu w maseczce to dostajecie spazmatycznej duszności i -150 do praw obywatelskich ale my się rozkoszujemy taka sytuacją. Kochamy jak jest burdel w szczepieniach i pacjenci nam przychodzą na szczepienie bo dostali sms a maja termin za miesiąc i nam awantury robią, kochamy to oby pandemia trwała w nieskończoność.

0

@JANEK777 Doktor Zięba też powołuje się na setki albo tysiące wyleczonych pacjentów witaminą C. Albo korzystamy z metody naukowej albo robimy eksperymenty jak w średniowieczu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@chosenone dlatego tyle jest warta ta cała pseudo pandemia że możesz się wyleczyć bez żadnego leku a usilnie proboja wciskać nam watpilwe szczepionki. A jakie mogą być wiarygodne badania nt szczepionki na którą normalnie czeka się 6-7 lat a powstala w parę miesięcy.

1

@dawidor9 to nie do mnie ta odpowiedź ja wlasnie o tym piszę że 3 tys ludzi zostało wyleczonych amantadyna a że badań dokładnych nie ma no cóż komuś zależy na tym aby ich nie było. To już wisi od grudnia i cisza nt temat https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=BW5BX9

0

@chosenone po drugie kolega wyżej przytoczył urywek wypowiedzi z głównych mediów jakim jest Polsat news a nie żadnych mediów narodowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?