La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 821 Culés

2

Z tym Fede Valverde dobrze wyszło w sumie. Chłop z Liverpoolem grał że stłuczona stopą. Casemiro również odpoczywa, Nacho też odpocznie. Nie wiem jak oni wytrzymaliby do końca sezonu bez meczu odpoczynku. Jestem coraz bardziej przekonany do Alaby z doświadczeniem z tego sezonu taki gracz, który może załatać dziurę na kilku pozycjach jest na wagę złota.

Komentarz usunięty

13

@LuisSalvano to, że walczymy o tytuł Mistrza Hiszpanii między innymi właśnie z Realem.

6

@LuisSalvano Mnie np. interesuje co się u odwiecznego rywala dzieje. Poza tym społeczność na fcbarca.com jest nieco bardziej tolerancyjna niż społeczność na rm.pl, więc proszę tutaj nie psuć tej opinii ;)

@AmigoBlancos Real Zidane'a mnie mocno irytuje, dużo większe miałem uznanie dla Realu Mourinho, ale jeśli Real zgarnie Ligę i LM przy tylu problemach to po prostu czapki z głów.

1

@LuisSalvano
O nie znowu widać Ciebie interesuje skoro mi odpowiadasz. Jeśli nie to ignoruj, pomijaj temat. Myślisz, że jak będziesz w ten sposób pisał to przestanę się tu udzielać odnośnie Realu? Cóż próbować możesz :D

1

@AmigoBlancos Ja nawet się już nie nastawiam na to, że stracicie punkty. Łysy umie to porządnie ustawić, niezależnie od kontuzji.

konto usunięte

0

@macio_944 No to mi wystarczyło info, że Valverde nie może zagrać i tyle.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Ja niczego nie zamierzam ci zabraniać, bo nie jestem od tego. Po prostu próbuję pokazać, jakie to absurdalne. To tak jakbym wbił na fanpage wegetarian i opisywał im, jakie mięcho zjadłem i czym je przyprawiłem.

1

@LuisSalvano
Dziwnym trafem usunęli Ci komentarz, nie zgłaszałem go. Widać medorator ma dość tego typu pytań :D

konto usunięte

0

@AmigoBlancos A ja mam dosyć Twoich newsów o Realu i analiz dotyczących tego klubu, ponieważ od tego jest inna strona. No, ale jak sam wspomniałeś - ja zabronić ci nie mogę ;)

4

@LuisSalvano Dlaczego po po prostu go nie zignorujesz jak tak bardzo ci przeszkadza?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?