La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

60

No i proszę, jakie podwójne standardy na Eleven.
Tłumaczą Real, bo mają zdziesiątkowany skład i że można było to przewidzieć.
Ale jak Barca straciła kilku zawodników i musieli grać młodzi, bez doświadczenia w wielkiej piłce, kilku bez formy, w klubie chaos, to już szukali następcy Koemana i twierdzili, że ratują go tylko wyniki w LM, a Barca jest słaba.

konto usunięte

0

@norbi77 w eleven większość za Realem to nic dziwnego:D

4

@norbi77
Weź nawet nic nie mów, jakby okrojony skład nie był to na takim etapie z takim rywalem och obowiązkiem bylo to wygrać nie oszukujmy sie

1

@norbi77 ale z drugiej strony nie przypominam sobie naszego meczu w którym z teoretycznie najsilniejszej jedenastki w polu było 2 zawodników. Dzisiaj Realowi nie mogło się porostu udać.

2

@Bobo25 Courtois; Odriozola, Militão, Chust, Marcelo; Modrić, Isco, Asensio; Rodrygo, Vinícius i Mariano. - to uważasz za słaby skład? Trzech przyszłych zdobywców ZP i jeden, który zdobył. Nawet na papierze jest dużo lepszy niż ten z Getafe, więc zwalanie na skład jest słaby moim zdaniem.

2

@norbi77 Tak, jak na drużynę walcząca o mistrza HisPani to moim zdaniem słaby skład. Popatrz pod kątem najlepszej teoretycznie możliwej 11tki. Nie licząc bramkarza bo on większego wpływu na rozegranie piłki nie ma. To w polu z podstawowej 11tki to tylko Modric i ktoś z dwójki Vinicius/Asensio. Reszta to rezerwowi. Widać było w meczu kompletnie brak zgrania. Getafe to dość dobrze wykorzystało tylko zabrakło im nieco szczęścia przy wykończeniu.

0

@norbi77 No ale jednak, tak słabej kadry jak ta Realu to dawno nie widziałem. Tak naprawdę 12 zawodników z pola + Chust i brak 6 obróńców którzy nominalnie byliby na dzisiaj podstawowym wyborem. Aż tak osłabieni jeszcze nie byliśmy, chyba można to zestawić tylko z Liverpoolem. A Real wygląda znacznie lepiej niż The Reds.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?