La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

0

Ligi krajowe nie będą miały wyjścia, będą musiały się ugiąć, a UEFA dostanie na pyre, łącznie z takimi klubami jak Leicester, piękna to była historia jak wygrali PL.

0

@Transu96 w sensie kto się ugnie przed kim? Wystarczy, że kluby pozostałe się zbuntują i to duże kluby dostaną po dupie. To tak nie działa, że kilkunastu prezesów się spotka i ot tak sobie rewolucję stworzą.. to zostanie w zarodku zduszone.

1

@michal26 Jeśli Barca, Atletico i Real wyjdą za La Ligi, to La Liga dostanie na pyre tak, że aż w Rio De Janeiro usłyszą, nie mogą sobie pozwolić na ich stratę, ani oni, ani słabsze kluby, bo bez nich finansowanie tych słabszych klubów jeszcze bardziej poleci na ryj.

0

@Transu96 Żebyś się nie zdziwił, kto na pyrę dostanie.
Chciałbyś grac w klubie, gdzie nie możesz grac w ojczystej reprezentacji, walczyć o ME, czy MŚ? A może chciałbyś nie walczyć o tytuł mistrza swojego kraju?
Przecież to brzmi absurdalnie. To włodarze Superligi są w szachu i próbują teraz zaszantażować Uefę. Oby się nie ugięli

0

@michal26 napiwno reprezentacje się zgodzą na wykluczanie ich najlepszych zawodników ;x liga mistrzów to dopiero początek, MŚ czeka to samo

0

@Transu96 przecież to FIFA o tym decyduje a nie reprezentacje xD Gdyby tak było jak mówisz, to Suáreza by nie zawiesili za ugryzienia rywala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?