La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

0

Swoją drogą, ta cała superliga daje nam możliwość do powrotu czystych koszulek, bez sponsora

2

@Transu96 No na pewno, naszykuj się. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

1

@IronSanHybrid jest to opcja, nie mówię że już zaraz, ale jak faktycznie będzie tam taka kasa wpływać, to kto wie

1

@Transu96 Nierealne, nikt nie zrezygnuje już ze sponsora.

0

@IronSanHybrid nigdy nie mów nigdy, czuję się jak salvano, tylko że tym razem są podstawy do farmazonowych przemyśleń xD

0

@Transu96 te podstawy to idealistyczne myślenie. Nikt przy zdrowych zmysłach dla PRowego ruchu nie zrezygnuje z kasy. Za większymi dochodami pójdą wyższe pensje dla piłkarzy, pójdą prowizje dla agentów, kwoty transferowe itd.

0

@IronSanHybrid Nie możemy przewidzieć wszystkiego, kasa kasą, ale Laporta myśli też o wartościach w Barcy, np nie chce dawać jakiejś niewiadomo jakiej kasy dla Garcii, bo to wychowankowie powinni dążyć do powrotu, a nie klub

0

@Transu96 Jak rynek pójdzie w górę to nie będzie miał wyboru. Tak jak Ty nie masz wpływu na cenę chleba w sklepie tak i On jeśli nie będzie chciał by Barca zajmowała ostatnie lokaty w SL będzie musiał wydawać więcej kasy i tym samym nadal każdy sponsor będzie się liczył.

0

@Transu96W żadnym wypadku, skoro wszystkie wielkie kluby będą zarabiać kase z kosnosu to ceny pójda w góre jak stosunek Dolara do Marki w Republice Wejmarskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?