La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

konto usunięte

5

Szkoda że w przypadku powstania Superligi już tylko 15 klubów będzie liczyć się na świecie.

9

@MesQueUnClub96 a ile teraz liczy sie na świecie? Bo coś czuję że mniej niż 15 :D
Chyba że mówimy o jednosezonowcach którzy jakoś dotrą do półfinału.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Do tej pory też liczy się tylko 15 klubów na świecie.

konto usunięte

2

@Gosciuu Nie mówię o wygrywaniu LM, chodzi mi o to że te odstępy będą coraz większe pomiędzy klubami grającymi tam, a takimi które nie dostały zaproszenia, czemu taki Ajax nie jest w Superlidze a Arsenal jest?

2

@MesQueUnClub96 Wymień ile różnych klubów wygrywało LM w XXI wieku i może dojdziesz do ciekawych wniosków :P
Wiadomo czemu Arsenal jest - wartość marketingowa. Tylko tyle i aż tyle

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Bo Arsenal ma dużo kibiców z całego świata

0

@MesQueUnClub96 A pomyślałeś o tym, że Ajax po prostu nie był zainteresowany? :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?