La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

8

Większość ludzi tutaj chyba nie bardzo rozumie idei powstania superligi... Zastanówcie się, dlaczego UEFA tak ostro reaguje? Wydaje komunikat że superliga to zły pomysł bo teraz jest pandemia i trzeba się zjednoczyc sprawiając wrażenie, że chodzi po prostu o pewną solidarność. Zaraz potem, wychodzą komunikaty które w zasadzie można odebrać jako groźby dla klubów i piłkarzy. Dlaczego? Oczywistym jest to, że UEFA pozbawiona by została olbrzymich doładowań pieniężnych przy powstaniu Superligi - o to się wszystko rozchodzi. UEFA kontrolowała dotychczas cały budżet i ona nim dysponowała. Najwidoczniej kluby wyczuły, że są robieni na hajs i chcą coś z tym zrobić.
Nie patrzcie na UEFA i FIFA jak na jakieś wyrocznie, bo to są organizacje które mają bardzo dużo za uszami (polecam książkę"FIFA Mafia"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?