- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 504 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 504 Culés
9
Współzałożycielka organizacji ,,Black Lives Matter", Patrisse Cullors: ,,Jesteśmy wyszkolonymi marksistkami." W zeszłym roku indoktrynowała studentów dając im wykład, w którym stwierdziła, że choć ,,Covid jest straszny", to: ,,kapitalizm jest większą tragedią niż Covid".
W linku nienawidząca kapitalizmu marksistka Cullors i jej 4 posiadłości o wartości ponad 3 milionów dolarów. Właśnie kupiła sobie luksusową posiadłość za 1.4 miliona w kalifornijskiej Topandze, w której populacja czarnoskórych, o których równouprawnienie walczy Cullors, wynosi niecałe 1.5%, a białych, z których Cullors robi prześladowców - 88%
Twitter banuje wszystko co zwiazane jest z jej krytyka
https://www.opindia.com/2021/04/twitter-censors-critics-of-blm-co-founder-after-1-4-million-home-purchase/
Zdjecia posiadlosci tej Pani
https://nypost.com/2021/04/10/inside-blm-co-founder-patrisse-khan-cullors-real-estate-buying-binge/
Dzisiejszy swiat jest troche chory a jeszcze bardziej ci ktorzy klekaja
2
@Ronaldinho10VB to że świat staje na głowie to widać od dawna
2
@Ronaldinho10VB ,,Jesteśmy wyszkolonymi marksistkami.", Covid jest straszny" ale ,,kapitalizm jest większą tragedią niż Covid". Komunistka i tyle. Rozumiem wolność słowa itp. ale takich ludzi powinno się trzymać zdała od społeczeństwa. Chociaż w sumie taka wolność słowa, że tacy komuniści mogą sobie głosić co są, ale jeżeli ich skrytykujesz to cię zbanują.
4
@Ronaldinho10VB i ci durni ludzie z wiarą,że te całe BLM i inne szity walczą o ich dobro xD