La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

2

Teoretycznie.

Powstaje Superlia i zostaje LM bez wielkich drużyn, które nie zostają wywalone z lig.
I jak to będzie? W LM grają mistrzowie i 3,4 drużyny w lidze, a przecież te tytuły zdobywają Ci wielcy, którzy grają w Superlidze, więc kto zagra w LM? Miejsca 5, 6, 7?
Zlikwidowanie LM i LE to już w ogóle byłaby masakra, bo drużyny w ligach np Villareal nie miałyby już o co grać, bo mistrza nie zdobędą, pucharów nie będzie, a do Superligi nie mają wstępu.
Taka rozkmina tylko.

konto usunięte

2

@norbi77 Będą jakieś rozgrywki dla biedazespolow tak jak teraz jest LE.

1

@norbi77 pewnie stworzą jakieś inne rozgrywki na innych zasadach, ale to i tak bez sensu, bo kto będzie oglądał Mecze typu Burnley - Bilbao.

1

@norbi77 Kluby założycielskie Superligi mają zostać wykluczone z rozgrywek pod egidą UEFY a co zatem idzie również z rozgrywek krajowych - w końcu poszczególne federację też należą do UEFY. Więc mistrzem Hiszpanii będzie Sevilla czy inny Villarreal.

0

@Pressinho To miałoby wtedy jakis sens.

0

@Pressinho Wyobrażasz sobie wykluczenie Realu i Barcelony z LL.

0

@Gall nie będą mieli nic do gadania, bo inaczej wykluczą Hiszpanię z Euro

0

@Pressinho To Hiszpanie własną ligę założą a euro i MŚ oleją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?