- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
3
Pięć zespołów na podstawie wyników sportowych może dołączyć do każdej edycji Super Ligi tak? więc biedniejsze drużyny będą mogły powalczyć z gigantami, ( którzy już nie raz dawali się ogrywać przeciętniakom) o pieniądze, które mogą odmienić ich status w świecie piłki, według mnie jest to bardzo intrygujące, gdyby taki Ajax czy Leipzig wygrał główną pulę, być może Ajax przestałby być tylko klubem produkującym talenty, a zacząłby je zatrzymywać wyższymi kontraktami i większymi aspiracjami do bycia w przyszłości jednym z TOP, jeśli w ten sposób miała by się zmienić piłka to ja jestem na tak.
1
@MesQueUnClub_87 Według mnie wartość zawodników oraz wysokość kontraktów automatycznie podskoczą, więc nadal tylko kluby założycielskie będzie stać na największe gwiazdy. PSG nadal będzie się liczyło, ale taki Bayern odpadnie z wyścigu o największe talenty.
1
@MesQueUnClub_87 klub który wejdzie jako "zakwalifikowany" podobno nawet w przypadku wygrania całej superligi dostałby mniejsze pieniądze niż kluby założycielskie mają w podstawie
1
@Striker No to to jest żenada.
0
@MesQueUnClub_87 faktycznie to będzie bardzo intrygujące jak drużyny które dołączą do nudnej ligi będą od razu wykluczone z rozgrywek FIFA i UEFA i gdzie będą grać te słabsze drużyny w następnym sezonie? na przykład Ajax? jak UFEA zapowiedziała że wykluczą takie drużyny z krajowej ligi
0
@MesQueUnClub_87 w całej tej koncepcji,najbardziej żenujący jest fakt że założyciel Superligi może znacznie odstawać od reszty, ale z rozgrywek wykluczony zostanie inny zespół. Łatwo sobie wyobrazić sytuację w którym Leicester czy Sevilla kończą przed Milanem albo Arsenalem. Ale i tak spadają bo w Europie są drużyny które zdaniem Prezesa SuperLigi mogą dać więcej hajsu.
0
@MesQueUnClub_87 Przecież przepaść między najbogatszymi a resztą jeszcze się powiększy.
0
@goldmetaxa Naprawdę wierzysz, że drużyny z Super Ligi zostaną wykluczone przez FIFA i UEFA? proszę Cię :D to by był dla nich nawet nie strzał w stopę, tylko od razu w łeb, prawda jest taka, że to te największe kluby generują największe pieniądze i to one dyktują warunki, to nie jest projekt, który sobie wymyślili na spontanie wczoraj tylko tam rzesza prawników już jest przygotowana z kontrą na każdy atak ze strony UEFA.